Akumulator FULBAT YB16AL-A2 s priloženo kislino
slika
Šifra:
F YB16AL-A2
OEM:
Stara cena z DDV:
Popust:
AKCIJSKI IZDELKI
Najnižja cena v 30 dneh
Zaloga
Na zalogi
DODAJ V KOŠARICO
TEHNIČNI PODATKI:
  • Znamka in model: FULBAT YB16AL-A2
  • Dimenzije (DxŠxV): 207 x 71,5 x 164 mm
  • Napetost: 12 V
  • Kapaciteta: 16 Ah
  • Zagonski tok: 175 A
  • Polnilni tok: 1,6 A
  • Položaj polov: desni +
  • Garancija: 1 leto
POZOR: Elektrolit (žveplena kislina) je priložen akumulatorju.
Sorodni izdelki
    -30%
    Zavorne ploščice GOLDFREN 122 K5
    Stara cena z DDV:
    Akcijska cena z DDV:
    Najnižja cena v 30 dneh
    Zaloga
    Na zalogi
    -30%
    Zavorne ploščice GOLDFREN 222 AD
    Akcijska cena z DDV:
    -30%
    Sprednji zobnik AFAM 21300-13 (520)
    Zračni filter HIFLO HFA 4704
    Cena z DDV:
    -30%